E-NowyTarg

Jak dodać ogłoszenie? na stronie e-nowytarg.pl

 

Krok 1. Kliknij przycisk Dodaj ogłoszenie - znajdziesz go w nagłówku strony WWW, w prawym, górnym rogu.

Krok 2. Uzupełnij szczegóły ogłoszenia.

Kategoria

Wybierz odpowiednią kategorię, dział i podkategorię działu, w którym chcesz umieścić ogłoszenie, samodzielnie z dostępnej listy.

Tytuł

Wpisz tytuł ogłoszenia. Po słowach z tytułu ogłoszenia Użytkownicy mogą wyszukać Twoją ofertę. Pamiętaj, aby nie pisać wielkimi literami.

Treść

W tym miejscu podaj wszystkie szczegóły dotyczące przedmiotu/usługi. Zadbaj o szczegółowy i przejrzysty opis. W przypadku sprzedaży przedmiotu opisz stan, użyteczność, podaj parametry oraz ewentualne wady. Treść ogłoszenia zawierać może 1000 znaków.

Treść publikacji (tytuł Oferty oraz jego opis ) powinny być zgodne ze stanem faktycznym i prawnym. Opis nie powinien zawierać numerów telefonów, adresów e-mail ani odnośników do stron internetowych. Informacje te należy wprowadzić w odpowiednie przeznaczone do

tego pola.

Zdjęcia

Kliknij zdjęcie/Przeglądaj , aby dodać maksymalnie 5 zdjęć zdjęć o rozmiarze max. 200Kb każde, które najlepiej odzwierciedlą Twój przedmiot. Zadbaj o dobrą jakość zdjęć. Zdjęcie musi być w formacie JPG lub PNG.

Przypominamy także, że zgodnie z naszymi Zasadami, dodane zdjęcia:

powinny przedstawiać tylko i wyłącznie oferowany przedmiot, nie powinny zawierać danych kontaktowych np. numeru telefonu. 

nie mogą pochodzić z Internetu (łamią wtedy bowiem prawa autorskie).

E-mail

Wpisz adres e-mail.

Użytkownicy będą mogli kontaktować się z Tobą , pisząc na wskazany adres e-mail

Niedozwolone jest używanie tymczasowych adresów e-mail do opublikowania Oferty

Telefon

Wpisz numer telefonu.

Użytkownicy będą mogli kontaktować się z Tobą również telefonicznie .

Nr. telefonu np. 48123456789 - może mieć tylko cyfry. Telefon nie może mieć mniej niż 11 cyfr i więcej niż 14 . Wpisywanie numery rozpoczynasz od kierunkowego kraju ( PL 48…...)

Ogłoszenie ważne

Wybierz czas emisji ogłoszenia - 7 lub 14 dni .

Dodanie Oferty następuje w chwili wypełnienia wszystkich obowiązkowych pól formularza i zatwierdzenia publikacji w Serwisie oraz po zaakceptowaniu Regulaminu oraz wszystkich zgód wymaganych przez Serwis.

Krok 3. Aktywacja ogłoszenia.

Aktywacja bezpłatnej publikacji odbywa się za pomocą linka aktywacyjnego przesłanego na adres poczty e-mail Użytkownika podanego podczas zamieszczania publikacji.

Aktywacja oferty na Portalu następuje dopiero po potwierdzeniu dostępu do konta e-mail poprzez kliknięcie w link aktywacyjny otrzymany przez Użytkownika. Żeby Oferta została dodana i opublikowana konieczne jest potwierdzenie do 72 godzin od chwili wypełnienia formularza. Do czasu wygaśnięcia ogłoszenia nie można publikować kolejnego ogłoszenia o tej samej treści.

Dodanie Oferty do Portalu jest bezpłatne.

Chcesz, aby Twoje ogłoszenie było lepiej widoczne, wybierz jeden z dostępnych pakietów promowań. Więcej o pakietach znajdziesz tutaj.

Pamiętaj :

1 Użytkownik samodzielnie ustala treść Oferty, która powinna być zgodna ze stanem faktycznym, prawnym. Oferta, w szczególności treść publikacji nie powinna naruszać praw autorskich, praw Operatora oraz osób trzecich. Użytkownik nie powinien wykorzystywać znaków towarowych, wodnych, itp., do których nie ma prawa. Oferta nie powinna nawoływać do zachowań niezgodnych z prawem i przyjętymi normami obyczajowymi oraz naruszać normy moralno-etyczne, nikogo zniesławiać, obrażać, ani być niezgodna z obowiązującymi przepisami prawa. Operator nie ingeruje bezpośrednio w formę i treść Ofert.

2. Użytkownik, publikując Ofertę na Portalu i zawarte w nim treści (opis, numer telefonu zdjęcia oraz inne dane, w tym dane kontaktowe) podaje je dobrowolnie do wiadomości publicznej i zgadza się na ujawnienie ich innym Użytkownikom w szczególności osobom korzystającym z sieci internetowej. Oferty mogą być indeksowane przez wyszukiwarki internetowe np. Bing ,Google, i inne. Użytkownik jest tego świadomy i wyraża na to zgodę.

3. Treść dodawanej Oferty powinna być napisana w języku polskim. Treść oferty może być także w innym języku – pod warunkiem, iż w pierwszej kolejności treść Oferty będzie w języku polskim. Użytkownik oświadcza, że jest autorem treści Oferty.

4. Użytkownik może usunąć Ofertę, przedłużyć jej emisję , w każdej chwili emisji danej publikacji.

5. Użytkownik wyraża zgodę na wyświetlanie reklam na stronie Ogłoszenia.